Çevrimiçi oyuncular
Aktif Oyuncu
Kayıtlı oyuncular
Kayıt Sayısı

Yeni zindanları fethedin! Zindan Bilgi Sistemi

Zindanlar 5 aşamadan oluşmaktadır ve istediğiniz yerden direkt zindana ışınlanabilirsiniz.Zindanda aşamaları şunlardır; Belirli miktarda yaratık öldür , Belirli miktarda metin taşı yok et ,Mühürleri kullanarak totemleri yok et ,Patronun koruyucusunu alt et,Patronu alt et.

Yeni zindanları keşfedin!

Bir şeyden emin değil misiniz? Oyun İçi Wikipedia'da arayın!

Her şeyin yanı sıra, herhangi bir ekipman için yükseltme yolunu, Tüm sistemler hakkında ayrıntılı açıklamaları, her canavar için tam bir ganimet listesini ve bir seviye atlama rehberi de dahil olmak üzere birçok yararlı bilgiyi bulacaksınız!

Bir şeyden emin değil misiniz?

Düzenlenmiş simya sistemi Eşsiz bir deneyim.

Yeşime ekstra olarak metin, safir'e canavar, grenaya patron, onikse de canavar savunması geliyor. Set bonusu da sistemde mevcut. Ayrıca CTRL O ile simya sayfanızı aktif/deaktif edebilir, CTRL E tuşuyla da tüm şebnem, tanrılar ve özütlerinizi aktif/deaktif edebilirsiniz Ek olarak bonuslarını beğenmediğiniz kusursuz seviyesindeki simyalarınızı simyacıya sürükleyerek mükemmel seviyesine geri düşürebilirsiniz.

Yeniden Düzenlenen Maden Haritasını Keşfet!

4 Dengeli sınıf ve yeniden işlenmiş öğeler!

Savaşçı, Ninja, Sura ve Şaman olmak üzere dört sınıf arasından seçim yapabilirsiniz. Tüm mevcut sınıflar her zamankinden farklıdır!
Eşyalar ve yükseltmeleri değiştirildi, böylece sunucumuza uyuyorlar. Ayrıca şanssızsanız endişelenmeyin, sunucumuzda korunuyorsunuz, bir yükseltmede başarısız olsanız bile bir sonraki yükseltmede ek bir başarı oranına sahip olacaksınız!

4 Dengeli sınıf ve yeniden işlenmiş öğeler!
4 Dengeli sınıf ve yeniden işlenmiş öğeler!
Logo